Bulut Verimerkezi
C Class Network - Router - Firewall omurganız üzerinden kendi sunucu ağınızı işletin. İster kendi sunucu networkünüzü inşa edin, ister üzerinden sunucu hizmeti vereceğiniz müstakil verimerkezi olarak kullanın.
Bulut Verimerkezi

Bulut Verimerkezi - Sunucudan Daha Fazlası
10Gbps ağ yapılandırması, Router - Firewall ve C Class IP Networkü ile kendi özel verimerkezinizi işletin. 0 yatırım, minumum maliyet, optimum performans elde edin.
EPYC Verimerkezi İşlemcileri
64 vCore - 256GB Ram"e varan muhteşem performansla onlarca sunucu kapasitesi.
100Mbps İnternet Erişimi
100Mbps, trafik limitsiz gerçek internet erişimi ile yavaşlık kavramını unutun.
DDos Koruması
Saldırılar sizi korkutmasın. Tüm sunucularımız aktif Dos-DDos koruması altındadır. Üstelik tamamen ücretsiz.
Router - Firewall Alt Yapınız Hazır
Dedike Router-Firewall çözümü ile sunucu ağınızı özgürce yönetin, network dengenizi kendiniz kurgulayın.

 


Bulut Verimerkezi

Yeni nesil Verimerkezi hizmetimizle tanışın! İhtiyacınız olan birden çok sunucu ve sunucuların özgün ağ kurguları ile işletildiği bir network alt yapısıysa Bulut Verimerkezi çözümümüz ihtiyacınızın tam karşılığı olacak.

Sunucularınızın birbirleri ile iletişiminde 10Gbps network alt yapısına sahip, lokal IP tanımlama imkanı olan, C Class networklerden oluşan IP havuzunu özgürce kullanabileceğiniz Network alt yapısı ile ölçeklendirilmiş bir verimerkezine sahip olacaksınız.

Web, Mail, Database, DNS ve servis sunucularınız birbirleri ile özel ağlar ve tünellerle iletişim kuracak, statik route, firewall kuralları, vpn ve Layer3 network teknolojilerinin sunduğu tüm diğer imkanlarla ağınızı özelleştirebilir, güvenlik, verimlilik ve performans paylaşımlarını tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Üstelik sıfır yatırım ve hemen teslim.

Detaylı bilgi için bize ulaşın, size en uygun çözümü üretelim.