Web Hosting

Web Hosting çözümlerimiz ile web sitenizi ve e-posta hesaplarınızı tek merkezden kolayca yönetin. Hızlı, efektif ve toplamda hosting çözümlerimiz ihtiyacınızın tam karşılığı.
Standart Hosting
990 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 82 x 12 Ay
1GB Web Alanı 5 Adet E-Posta 1 Adet Database 50GB Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Kurumsal
1,650 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 137 x 12 Ay
5GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
E-Ticaret Hosting
2,250 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 187 x 12 Ay
20GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 2 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Bayi Hosting
3,175 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 264 x 12 Ay
100 Domain Bayi Hosting Limitsiz E-Posta Limitsiz Veritabanı Limtisiz Trafik 4 Core Cpu Plesk Kontrol Panel

Bayi Hosting

Hızlı ve ekonomik Web çözümleri için ; Web Hosting Hizmetimiz, ihtiyacınızın tam karşılığı.

Yüksek konfigürasyonlu sunucularımız, Yüksek bant genişliği ile çalışan alt yapısı, güncel hizmet servisleri ve 7 gün 24 saat gözlenerek sürekliliğini sağlanan hizmet desteği ile ihtiyaçlarınıza ekonomik ve stabil hizmet çözümleri sunar.

Limitsiz ibareli tanımlar, organik ve doğrudan web sitenizle ilgili tanım ve dosyalar ile bu dosyalar üzerinden oluşturulan trafikleri ifade eder. Hosting hizmetinin amacı dışında kullanılması, dosya sunucusu, yedekleme alanı, arşivleme vb. web siteleri için standart kabul edilenler dışında ki unsurları barındırması durumunda ilgili hizmetler ayrıca fiyatlandırılabilir. 


 

Ücretsiz Taşıma

Hali hazırda bir web siteniz var ve hosting hizmetinizi değiştirmek istiyorsanız teknik karmaşalar sizi korkutmasın. Web sitenizi dosyaları ve veritabanı yapısıyla taşıyor ve devreye alıyoruz. 


 

DDos Koruması

Etkin DDos koruması altında olan alt yapımız, Hosting hizmeti kapsamında yayınlanan web sitelerinizi de koruma altına alıyor. 500Mbps"a kadar olan DDos saldırılarında ücretsiz, daha yüksek kapasiteli DDos trafiklerinde ise düşük maliyetlerle efektif koruma sağlıyoruz. 


Yedekleme

Web siteleriniz rutin olarak 24 saat aralıklarla yedeklenir ve güvence altına alınır. Ön görülmesi mümkün olmayan riskler, çökme, yapısal bozulma, v.b. disaster senaryolarda 24 saat önceye restore edilebilir. Ön görülemeyen risklerde veri güvenliği sağlanır.