E-Posta Sunucunuz Güvende
Spam ve Virüslere Karşı Etkin Koruma
Blacklist, Karantina, Whitelist Yönetimi
Ücretsiz Kurulum ve Konfigürasyon Desteği
Cpu
1 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
Ram
2GB Ram
ECC DDR4
Storage
10GB - SSD
Dinamik Upgrade
50 E-Posta'ya Kadar İdeal

Küçük ve Orta ölçekli bir mail kullanımınız varsa ekonomik ve ideal çözüm.

465 Kdv Dahil Satın Al
Cpu
2 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
Ram
4GB Ram
ECC DDR4
Storage
20GB - SSD
Dinamik Upgrade
200 E-Posta'ya Kadar İdeal

Orta ve Geniş ölçekli bir mail kullanımınız varsa ekonomik ve ideal çözüm.

775 Kdv Dahil Satın Al
Cpu
3 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
Cpu
6GB Ram
ECC DDR4
Storage"
30GB - SSD
Dinamik Upgrade
500 E-Posta'ya Kadar İdeal

Geniş ölçekli bir mail kullanımınız varsa ekonomik ve ideal çözüm.

1,095 Kdv Dahil Satın Al

Mail Sunucularınızı Spam ve Virüs Trafiğinden Koruyun
İstenmeyen maillere, spam ve virüslere karşı tam koruma sağlayın. Üstelik mail sunucunuzda ayar değiştirmenize gerek yok. Mail trafiğinizi izleyin, kullanıcılarınızı virüslü içeren karşı koruyun. Çok kolay ve hemen teslim.
Spam Koruması
İstenmeyen mailleri filtreleyin, kullanıcılarınızı rahatsız eden, zaman kaybına sebep olan iletileri yoksayın.
Virüs Koruması
Virüslerin en hızlı yayılma yöntemi E-Posta mesajlarıdır. Virüs korumasıyla tehlikeli dosyaları hesaplarınıza düşmeden temizleyin.
Blacklist Kontrolleri
Spam mailler genellikle Blacklistlerce tesipt edilen sunuculardan gönderilir. BL kontrolü ile RBL kayıtlarına girmiş sunuculardan gelen mailleri tümüyle engelleyebilirsiniz.
Esnek ve Kolay Yönetim
Kolay yönetim arayüzü, hemen devreye alınabilir ve mail sunucunuzda ayar değiştirmeye gerek kalmayan esnek yapısıyla hemen şimdi devreye alabilirsiniz.

 


MailGateway

MailGateway, mail sunucularını daha işlevsel ve esnek hale getirmek amacıyla tasarlanmış bir Taşeron Mail Sunucusu sistemidir. Yapısı itibariyle Mail Sunucusu gibi çalışmaz, Mail Sunucularıyla birlikte çalışır. Mail Sunucuları, maillerini MailGateway sunucuları üzerinden gönderip alabilirler. Böylece Spam Kontrolleri, Virüs Taramaları, WhiteList-BlackList, vb. işlem yükü gerektiren ve detaylı olarak takip edilmesi gereken işlem hareketlerini üstlenirler.


Mail Sunucunuzun Ayarlarını Değiştirmenize Gerek Yok

Mail Sunucunuzun çalışma standartları ve yöntemi değişmez. Tanımladığınız E-Posta hesapları, şifreler, mail kutuları, v.b. tüm ayar ve tanımlar olduğu gibi kalır. Hatta mevcut Mail Sunucunuza bağlanmanıza bile gerek yoktur. Tüm ayarlama ve tanımlamalar MailGateway üzerinden yapılır. Yapmanız gereken tek şey MX kaydınızı MailGateway IP"sine yönlendirmek ve MailGateway üzerinde kabul edilecek domaini ve mail sunucunuzun IP"ini belirtmek olacaktır. Kullanımı kolay arayüz sayesinde bu tür işlemleri saniyeler içerisinde tanımlayabilirsiniz.


Etkin Virüs ve Spam Koruması

Virüs içeren mailler MailGateway üzerinde çalışan Antivirüs yazılımı tarafından taranır, tespit edilir ve bilgisayarınıza ulaşmadan silinir. Gelişmiş spam filtreleri, gönderilen iletileri pek çok yönden tetkik ederek doğal olup olmadığını kontrol eder ve 43 ayrı faktöre göre kıyaslayarak gereksiz mailleri size ulaşmadan temizler. Dilerseniz bu kriterleri siz belirleyebilir ya da hazır olarak tanımlanmış gelen kriterleri düzenleyebilirsiniz.


Mail Trafiğinizi İzleyin

Kullanıcılarınızın mail trafiğini izleyebilir, engellenen, karantinaya alınan ve ulaştırılan iletileri analiz edebilirsiniz. Filtrelere takılmayan spam ya da ulaşmasını istemediğiniz e-posta hesaplarını ya da domainleri otomatik olarak reddedebilir, aynı şekilde spam filtrelerine takılan mail ya da domainlerin her halükarda kabul edilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bu esnek, gelişmiş ve işlevsel özellikleri tek bir ekranda, kolayca ve saniyeler içerisinde tanımlayabilirsiniz.


Kurulum ve Konfigürasyon Desteği

MailGateway sunucusuna ihtiyacınız olduğunu düşünüyor ancak kurulum, konfigürasyon ve ayarlamalar konusunda tereddüt yaşıyorsanız Ücretsiz Kurulum ve Konfigürasyon Desteği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik kurulum sonrasında da teknik desteğe ihtiyaç Teknik Destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.