Sunucu Barındırma
PDU erişimi ile tek tıkla hard reset, IP KVM ile bios seviyesinde erişim, uzak kurulum desteği ve 7/24 fiziksel müdahale imkanı.
Sunucu Barındırma

Tek Fiyat
1,850 TL
  • 100Mbps İnternet Erişimi
  • Limitsiz Trafik
  • /30 IP adresi
  • Microsoft Lisans Seçenekleri
  • Yedek Parça Bulundurma
  • 7/24 Destek
  • Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
  • KW/h Enerji Bedeli - 8 TL

Sunucu Barındırma

Sunucu Barındırma hizmetimiz ile sunucularınız 7/24 izlenen, Tier3 standartlarında ki verimerkezimizde soluksuz çalışmak üzere konuşlandırılır.

Çalışmalarınıza verdiğiniz önemi biliyoruz ve işinize gösterdiğiniz hassasiyetin farkındayız. Sunucularınızı soluksuz çalışma prensipleri kapsamında datacenter"ımızda muhafaza ediyor ve 24 saat hizmet desteği sunuyoruz. Sunucu Barındırma hizmetimiz ile sağladığımız ücretsiz Kvm, RemoteReboot ve Teknik Destek hizmetlerimizden faydalanarak sunucunuzu tüm risklere karşı yönetebilmenizi sağlıyor, parça değişimi, bios seviyesinde erişim ve sistem çökmelerine karşı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek 3. seviye destek hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz.


Güçlü Network

Sunucularınızın için ideal barındırma ve yayın ortamını sunan Veri Merkezimiz 24 saat izlenmekte, sunucunuzun yayın sürekliliği için ihtiyaç duyacağı iklimlendirme, network kapasitesi ve erişim hızı ile sunucunuzdan optimum verim almanız sağlanmaktadır. Böylece sunucunuz işini yapar, siz işinize odaklanırsınız ve minumum yatırım ile optimum fayda elde etmiş olursunuz. İki ana yedekli internet erişimi ile hem TürkTelekom hem Vodafone omurgasına bağlanan Veri Merkezimiz, olası yayın risklerine karşı anlık yedekleme yaparak siz hissetmeden erişiminizi yedekler ve ping kaybı bile yaşanmadan internet yayınınız devam eder.


Yedek Parça Montaj Hizmeti

Sunucularınızın elektromekanik parça yedekliliği için arıza risik taşıyan yedek parçalarınızı, olası bir arıza durumuna montaj edilebilmesi için bize teslim edebilirsiniz. Böylece sunucunuzda meydana gelebilecek arızalarda hızla müdahale eder, parça değişimi ile sunucunuzun kaldığı yerden yayınına devam edebilmesini sağlarız. Proaktif bir çözüm anlayışı içerisinde ihtiyaç duyacağınız diğer çözümler için taleplerinizi bize iletin, birlikte çözüm üretelim.


Lisans Çözümleri

Sunucunuz sizden, lisansınız bizden. Sunucu Barındırma hizmeti kapsamında, sunucunuzda çalıştırılmak üzere ihtiyaç duyacağınız Windows, Sql Server, Plesk ve DirectAdmin lisanslamaları için lisans çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Spla çözüm ortaklığımız ile Microsoft ürünlerini aylık olarak kiralayabilir, lisans yatırımı yapmadan sadece ihtiyaç duyduğunuz süre kadar kullanarak ödeyebilirsiniz. Hosting Kontrol Paneli lisanslamalarında da hızlı lisanslama ve kolay kurulum seçeneklerimiz ile hem maliyetten hem zamandan kazanabilirsiniz.


RemoteReboot ile Hızlı Müdahale

Sunucularınızda yaşanacak planlı çalışmalar ve riskli müdahaleler için IP PDU sistemlerimizi kullanarak Bios seviyesinde reboot edebilirsiniz. Sunucunuzda medyana gelebilecek kilitlenmeler, fiziki restart gerektiren durumlar ve belirli saatlerde sunucuyu off hale getirmek istediğiniz durumlarda RemoteReboot alt yapımız ile sunucunuza doğrudan gelen elektrik enerjisine müdahale ederek kapatabilir ve yeniden açabilirsiniz.


IP Kvm ile Sanal Monitör

IP Kvm sistemlerimiz ile sunucunuzu elinizin altındaymış gibi yönetebilirsiniz. Bios seviyesinde erişim ile sanal bir klavye ve sanal bir monitör ile ulaşarak boot ekranına düşebilir, sisteminizi yeniden kurabilir ya da işletim sistemi seviyesindeki kurtarma işlemlerinizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Sunucu Barındırma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.