Bulut Yedekleme Çözümleri
Yedekleme stratejinizi değiştiriyoruz. NFS ve FTP-SFTP erişimi, Incremental yedekleme özelliği ve geniş depolama kapasitesiyle Bulut Yedekleme çözümü tüm yedekleme stratejilerinizde rol alır, yükünüzü hafifletir.
1 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
2GB Ram
ECC DDR4
100GB - Storage
Dinamik Upgrade
100GB'a Kadar

Bireysel, küçük ve orta ölçekli işletmeler için yedekleme, dosya arşivi ve incremental için ideal.

45 Kdv Dahil Satın Al
3 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
6GB Ram
ECC DDR4
300GB Storage
Dinamik Upgrade
300GB'a Kadar

Kurumsal, orta ve geniş ölçekli işletmeler için yedekleme, dosya arşivi ve incremental için ideal.

95 Kdv Dahil Satın Al
8 Core Cpu
+3GHz (EPYC)
16GB Ram
ECC DDR4
1TB Storage
Dinamik Upgrade
Yüksek Ölçekli Kapasite

Geniş ölçekli veri yedekleme hizmetine ihtiyaç duyan bilgisayarlar ve networkler için ideal.

285 Kdv Dahil Satın Al

Esnek - Ekonomik Yedekleme Çözümleri
Yedeklilik için büyük yatırımlar yapmanıza gerek yok. Yedekleme kurgunuzu buluta taşıyalım, B Planınızı oluşturalım. Windows-Linux, Sunucu-Masaüstü tüm yedek ihtiyaçlarınız için ekonomik ve efektif çözüm.
NSF Erişimi
NFS Erişimi ile platform bağımsız tüm işletim sistemleri ve yazılımlar ile kolayca erişim sağlayın, doğal disk sürücüsü gibi kullanın.
SFTP Desteği
FTP ve SFTP desteği ile hızlı, kolay, güvenilir dosya transfer özelliğinden faydalanın.
RSYNC Desteği
Her yedeklemede tüm dosyalarınızı transfer etmeyin. Incremental yedek ile yanlızca değişen dosyalarınızı, yanlızca değişen data boyutuyla transfer edin. RSYN ile hem Linux hem Windows desteği.
Ev, Ofis, İş ve Sunucu İçin
İster bilgisayarınızdaki kişisel veriler, ister işinizle ilgili kritik dosyalar ister sunucularınızdaki verilerinizin yedeklemesi için kullanın. Yedekleme platformlarımız tüm yedekleme ihtiyaçlarınıza efektif çözümler sunar.

 


Bulut Yedekleme

NSF ve FTP-SFTP Erişimi ile Kolay Kullanım

NSF, tüm işletim sistemleri tarafından desteklenen bir dosya erişim standardıdır. NFS alanınıza, tanımladığınız herhangi bir bilgisayar kolayca bağlanabilir ve doğal bir disk sürücüsü gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca FTP ve SecureFTP bağlantısı ile doğrudan yazılım seviyesinde yedekleme alabilir, yedeklediğiniz dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz.


Yanlızca Değişen Veriyi Yedekleyin

Yedekleme süreçleri sancılıdır. Her periyotta aynı dosyaları tekrar tekrar kopyalamak network ve internet erişiminiz açısından külfet oluşturur. RSYN bu noktada devreye girer ve Incremental yedekleme teknolojisi ile yanlızca yeni dosyalarınızı ve daha önce kopyalanmış olan dosyanın üzerinde yapılan değişikliği yedekler. Böylece zamandan, kaynaktan ve maliyetten tasarruf edersiniz.


Kısıtlamasız ve Sınırsız

Yedekleme ihtiyacınız her ne olursa olsun Bulut Yedek çözümünüz kolayca entegre olur. İster masaüstü bilgisayarınız, ister iş bilgisayarınız, isterseniz iş istasyonu ve sunucularınız hatta veritabanlarınız bile. Sağlanan geniş depolama alanını platform kısıtlaması ve trafik limiti olmadan özgürce kullanabilirsiniz.


Ücretsiz Kurulum ve Konfigürasyon Desteği

Yedekleme çözümüne ihtiyacınız varsa ve optimum verimle devreye almak istiyorsanız bize ulaşın. Teknik süreçleri birlikte planlıyoruz, ihtiyaç duyduğunuz desteği 7/24 sağlıyoruz.