Performans Garantili Sunucular
Yeni Nesil INTEL - ZEN - EPYC İşlemcilerle Yüksek Performans
SSD Sunucularla Yüksek Veri Erişim Hızı
100Mbps Trafik Limitsiz İnternet Erişimi
Fiziksel Sunucular
Cloud 1
265 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 265 x 1 Ay 212 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 1GB Ram 15GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 2
465 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 465 x 1 Ay 372 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 2GB Ram 30GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 3
775 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 775 x 1 Ay 620 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 2 Core Cpu 4GB Ram 60GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limitsiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 4
1,095 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 1,095 x 1 Ay 876 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 3 Core Cpu 6GB Ram 90GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limtisiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Tüm Sunucu Paketlerini Görüntüle
100Mbps İnternet Erişimi Limitsiz Trafik Performans Garantisi
Sunucu
Paket
İşlemci
Ram
Hdd
Fiyat
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 1
1 Core (3GHz)
1 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 2
1 Core (3GHz)
2 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 3
2 Core (3GHz)
4 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 4
3 Core (3GHz)
6 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R8
Intel I5 (4 Core)
8 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16E
Intel I5 (4 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16
Intel I7 (8 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R32
Intel I7 (8 Core)
32 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R64
Intel I7 (16 Core)
64 GB
Satın Al

 


 

Bulut Sunucu

Bulut Teknolojisinin tüm avantajlarından faydalanın, yatırım maliyetlerinden kurtulun ve esnek bulut alt yapısı ile yalnızca ihtiyacınız olan performans değerlerini, ihtiyacınız olduğu kadar kullanın. Üstelik fiziksel sunucularda ortaya çıkması muhtemel risklerden uzak durun.

Bulut Sunucu çözümü, uygulama sunucularınız için fiziksel sunucular kadar işlevsel ve güçlüdür. Bunun yanında daha az riskli ve çok daha esnektir. Sanallaştırma teknolojilerinin sunduğu sayısız avantajlar sayesinde projeleriniz için daha güvenli ve istikrarlı platformlarda çalışır. Üstelik işletme maliyeti daha düşük olmasıyla birlikte kiralama modeli ile sağlanan bulut sunucu hizmetlerimizle lisans maliyetlerinden de tasarruf edersiniz.

Esnek Upgrade İmkanı

Bulut mimarisi, donanım kaynaklarınızı ihtiyacınız doğrultusunda adanarak (Dedicated) limitler. Böylece doğrudan ihtiyacınız olan İşlemci ve Ram kapasiteleriyle performans kaybı yaşamadan çalışabilirsiniz. Verilerinizin artması ya da iş yükünüzün yükselmesi durumunda işlemci ve ram kaynaklarınızın limitleri kolayca arttırılabilir. Birkaç dakikalık bir kesintiyle daha güçlü ve daha yüksek performansta çalışacak bir Bulut Sunucuya sahip olursunuz.

Donanım Arızalarını Unutun

Bulut mimarisi, elektromekanik sistemlerde kaçınılmaz bir risk olan donanım arızaları durumunda tam ve kesintisiz yedeklilik sağlar. Birden çok fiziksel sunucunun bir araya gelerek oluşturduğu donanım havuzu, arızanın meydana geldiği sunucuyu algılayarak bulut sunucunuzun iş yükünü otomatik olarak çalışan sunuculardan birinin üzerine aktarır. Olası arızalar için hazır halde bulundurduğumuz ve üzerinde iş yükü bulunmayan sunucularımız süratle iş yükünü üzerine alarak performans ve veri kaybına yol açmadan iş yükünün sürekliliğini sağlar.

İmaj Yedeklemesi ve Veri Güvenliği

Elbette en büyük risk verilerinizdir. Gerek işletim sistemi kaynaklı çökmelerde, gerekse operasyonel hatalarla veri silinmesi durumunda 24 saatlik periyotlarda imaj seviyesinde alınacak yedeklerle bir önceki günün verileri hazır bulundurulur. Böylelikle felaket senaryolarındaki en önemli unsur olan yedekleme ve yedek geri yükleme süreçleri tümüyle bizim kontrolümüzdedir. Üstelik sunucunuz üzerinde hiçbir işlem ya da konfigürasyon yapmanıza gerek yoktur. Arkaplanda alınacak yedekler, talebiniz üzerine hızla kullanılabilir duruma getirilir.

Fiyat Avantajı

Bulut çözümlerinin sunduğu en önemli avantajlardan biri de sunduğu ekonomik fiyat seçenekleridir. Kümülatif olarak yüksek ölçekli sunucu kaynaklarında çalıştırılan Baremetal sunucularımız, işlemci ve ram birimleri üzerindeki maliyetlerin düşürür ve işlemci core sayısı ile ram kapasitesi birimleri üzerinden fiyatlandırılarak kullanıma sunulur. Bu avantaj sayesinde bulut sunucularda sahip olacağınız işlemci core ve ram kapasiteleri, aynı özelliklere sahip fiziksel sunuculardan daha düşük maliyetlerle sunulabilmektedir.

Lisans Avantajları

Sunucularınız üzerinde çalıştıracağınız lisanslar genellikle işlemci core sayısı ve platform (Baremetal/Cloud) türüne göre fiyatlandırılır. Bulut sunucular, ihtiyacınız olan core sayısı limitleriyle atandığından lisans maliyetlerinizi düşürür. Ayrıca pek çok yazılım, bulut mimarisinde çalışan sunucular için daha ekonomik lisans seçenekleri sunarlar. Bu bakımdan temin edeceğiniz yazılımları Cloud mimarisini destekleyen paketleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Pek çok yazılım, bulut teknolojilerle çalışan platformlarda %50 gibi önemli bir fiyat avantajı sağlar.


Hemen, şimdi Bulut"a terfi edin, bulut mimarisinin sunduğu avantajlardan faydalanın. Dilerseniz bize ulaşın, ihtiyaçlarınızı birlikte tespit edelim.