Performans Garantili Sunucular
Yeni Nesil INTEL - ZEN - EPYC İşlemcilerle Yüksek Performans
SSD Sunucularla Yüksek Veri Erişim Hızı
100Mbps Trafik Limitsiz İnternet Erişimi
Sunucu Kiralama
Cloud 1
265 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 265 x 1 Ay 212 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 1GB Ram 15GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 2
465 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 465 x 1 Ay 372 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 2GB Ram 30GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 3
775 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 775 x 1 Ay 620 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 2 Core Cpu 4GB Ram 60GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limitsiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 4
1,095 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 1,095 x 1 Ay 876 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 3 Core Cpu 6GB Ram 90GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limtisiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Tüm Sunucu Paketlerini Görüntüle
100Mbps İnternet Erişimi Limitsiz Trafik Performans Garantisi
Sunucu
Paket
İşlemci
Ram
Hdd
Fiyat
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 1
1 Core (3GHz)
1 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 2
1 Core (3GHz)
2 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 3
2 Core (3GHz)
4 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 4
3 Core (3GHz)
6 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R8
Intel I5 (4 Core)
8 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16E
Intel I5 (4 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16
Intel I7 (8 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R32
Intel I7 (8 Core)
32 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R64
Intel I7 (16 Core)
64 GB
Satın Al

 


Sanal Sunucu

Sanal Sunucu paketlerimizle sanallaştırma teknolojilerinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanın, ekonomik fiyatlar, ücretsiz ek hizmetler ve kusursuz hizmet desteğiyle iş akış süreçlerinizde güvenilir bir çözüm ortağı ile çalışmanın keyfini yaşayın.

İşinize verdiğiniz önemi biliyor, cloud çözümlerinin tüm imkanlarından faydalanabilmeniz için ihtiyacınızın tam karşılığı olacak çözümler üretiyoruz. İster uygulama sunucuları, ister firewall, sip, yedekleme, v.b. taşeron iş yükleri çalıştıran arabirim kaynaklar, ister hobi, oyun, v.b. amaçlar için esnek donanım kaynakları ve fiyat seçenekleriyle sanal sunucularımızdan biri mutlaka size göre.


Genel olarak sunucular, pek çok riski beraberinde getirirler. Ne denli kaliteli olursalar olsunlar, elektromekanik sistemlerde arıza bir olasılıktır ve karşı karşıya kaldığınızda tüm iş akışınızın durmasına yol açar. Yedeklerinizi almış olsanız, hatta yedek bir sunucu bulunduruyor olsanız bile sisteminizin yeniden ayağa kalkması zaman alır ve siz de bu sancılı süreci yaşamak, yönetmek zorunda kalırsınız. Sanal Sunucular, iş akışınızı etkileyebilecek risklerin pek çoğunu ortadan kaldırır, geri kalanları ise daha hızlı, daha efektif ve daha az kayıpla yürütmenize olanak tanır. 


Felaket senaryolarında en korkulan süreç veri kaybıdır. Verileriniz arıza yapan donanımlarınızda saklıysa, ki bu en sık rastlanan sorundur; tolare edilmesi zor bir süreçle karşı karşıya kalırsınız. Arızanın giderilmesi sonrasında verilerin yeniden kullanılabilir hale getirilmesi hem zaman hem iş gücü isteyen bir süreçtir. Sanallaştırma teknolojilerinin sunduğu avantajların başında veri yönetimi ve yedeklilik avantajları gelir. Verileriniz sanallaştırma alt yapısı üzerinden işletildiği için yedeklenmesi daha kolay, geri yüklenmesi ise oldukça hızlıdır.

Sanal Sunucular, ihtiyacınız olan kaynakları, ihtiyacınız olduğu kadar kullanabilmenize olanak sağlar. Böylelikle ihtiyacınızın artması ihtimalini göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olandan daha geniş kapasiteli bir sunucu tercih etmek zorunda kalmazsınız. Kaynak ihtiyaçlarınızın artması durumunda, sanal sunucu hizmetinizin tahsis edilen donanım kaynakları saniyeler içerisinde tanımlanır, birkaç dakikalık kesinti sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Sanal sunucular, optimum verimliliğin elde edilebildiği en doğru yatırımdır.

Neden Daha Ekonomik?

Sanal sunucu mimarisi, kaynakların kullanıma adanması ve adanmış kaynakların limitlenmesi ile oluşturulur. Bu da, baremetal seviyede yüksek kapasiteli sunucu sistemlerinin çalışması anlamına gelir. Verimerkezleri için üretilmiş yüksek soket ve çekirdek sayısına sahip işlemcileri ve buna paralel olarak yüksek boyutlardaki ram üniteleri, düşük değerlerdeki sunuculara göre birim maliyetleri bakımından daha düşük yatırım maliyetlerine sahiptir. Yatırım maliyetlerindeki avantaj da sanal sunucu hizmet fiyatlarını doğrudan etkiler ve aynı çekirdek ve bellek kapasitesine sahip fiziksel sunuculara nispeten daha düşük fiyat avantajı ortaya koyar.

Daha Hızlı Kurulum, Daha Hızlı Müdahale

Sanallaştırma teknolojilerinin sunduğu bir diğer önemli avantajda operasyonel kolaylıktır. Fiziksel sunucular, fiziksel bağlantılara sahip olmaları dolayısıyla elle müdahale edilme zorunluluğu ortaya çıkartır. Bu da kritik süreçlerde zaman kaybı ve operasyonel gecikmeler anlamına gelir. Sanallaştırma teknolojileri, doğrudan fiziksel unsurların üzerinde çalışmadığı için operasyonel işlemlerde tümüyle sanallaştırılmış araçlarla yönetilebilir. Böylece en kritik zamanlarda, en kritik müdahaleleri en efektif yol ve yöntemlerle yapabilirsiniz.