Performans Garantili Sunucular
Yeni Nesil INTEL - ZEN - EPYC İşlemcilerle Yüksek Performans
SSD Sunucularla Yüksek Veri Erişim Hızı
100Mbps Trafik Limitsiz İnternet Erişimi
Fiziksel Sunucular
Cloud 1
265 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 265 x 1 Ay 212 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 1GB Ram 15GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 2
465 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 465 x 1 Ay 372 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 1 Core Cpu 2GB Ram 30GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(100GB AKK)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 3
775 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 775 x 1 Ay 620 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 2 Core Cpu 4GB Ram 60GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limitsiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Cloud 4
1,095 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 1,095 x 1 Ay 876 x 12 Ay
Benchmark Garantisi 3 Core Cpu 6GB Ram 90GB SSD 100Mbps İnternet Erişimi
(Limtisiz Trafik)
DirectAdmin Kontrol Paneli
Tüm Sunucu Paketlerini Görüntüle
100Mbps İnternet Erişimi Limitsiz Trafik Performans Garantisi
Sunucu
Paket
İşlemci
Ram
Hdd
Fiyat
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 1
1 Core (3GHz)
1 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 2
1 Core (3GHz)
2 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 3
2 Core (3GHz)
4 GB
Satın Al
Bulut Sunucu
Cloud 4
3 Core (3GHz)
6 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R8
Intel I5 (4 Core)
8 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16E
Intel I5 (4 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R16
Intel I7 (8 Core)
16 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R32
Intel I7 (8 Core)
32 GB
Satın Al
Fiziki Sunucu
DC-R64
Intel I7 (16 Core)
64 GB
Satın Al

 


Server Fiyatları

İş yükünü omuzlayan Server sistemleri, genellikle yüksek yatırım maliyetleri arz ederler. Bunun yanında her elektromekanik sistemde yaşanması muhtemel donanım arızaları, iş sürecini etkileyen önemli faktörlerden biridir. Önemli yatırım bedelleri ile yüksek fiyatlarla satın aldığınız sunucu sisteminin donanım garantisi minumum birkaç saatte yedek parça temini garantisi verirler. Bu durum da kesintisiz çalışma zorunluluğu olan sistemlerde önemli bir aksaklık ortaya çıkartır.

Yüksek server fiyatları ve arıza riski gibi faktörler nedeniyle yatırım planlarınızı ve iş akış süreçlerinizi kurgulamakta zorlanıyorsanız, ihtiyacınızın tam karşılığı olacak hizmet sunucu kiralama olacaktır. Sunduğumuz "Server Kiralama" hizmeti, donanım tedariki, arıza durumunda yedek parça ihtiyacı ve fiziksel müdahale zorunluluğu gibi risk ve iş yükü oluşturacak faktörleri ortadan kaldırır, kullanımınıza hazır hale getirdiği server sistemi üzerinden soluksuz-kesintisiz çalışabilmenize olanak tanır.

Server Tedarik Fiyatları

Server sistemlerin tedarik maliyetleri ve temin fiyatları, ihtiyaç duyacağınız platformun kapasite ve özelliklerine göre değişiklik arz etmekle birlikte minumum 1.000$, artan kapasite değerlerine göre ortalama değerlerde bir iş yükü taşıyan serverlarda 3.000$ seviyelerindedir. Bu yatırım maliyeti tedarik edeceğiniz sunucuların parça garantileri ise ortalama 2 yıl dolaylarındadır.

Satın Al - Barındır Avantajı

Spesifik özellikler ve girift donanımlara ihtiyaç duymanız durumunda doğrudan sunucu tedariki yapmanız gerekiyorsa, piyasa değerlemesi yapmanız durumunda karşınıza çıkacak server fiyatları bütçenizi zorlayabilir. Perakende alımın getirdiği yüksek tedarik maliyetleri sebebiyle yatırım bütçeniz yüksek olacaktır. "Toplamda hizmet" politikamız doğrultusunda, tedarik kanallarımız üzerinden sağladığımız düşük fiyat avantajlarını, satınal-barındır programımız çerçevesinde "Sunucu Barındırma" hizmeti tercih etmeniz durumunda doğrudan faydalanmanızı sağlıyoruz. Böylelikle, Verimerkezimiz üzerinde barındıracağınız server sistemlerini avantajlı fiyatlarla tedarik edebilir, Tier3 standartlarında inşa edilen verimerkezimiz üzerinden soluksuz ve yüksek performansla çalışabilirsiniz.

Taahhütsüz Fiyatlandırma

Projeleriniz için uzun soluklu ön görülerde bulunmanıza gerek yok. Taahhüt zorunluluğu olmaksızın düşük fiyat avantajlarıyla faydalanabileceğiniz Sunucu Kiralama ve Sunucu Barındırma hizmetlerimiz, projelerinize kısa, orta ve uzun vadeli programlarda çözümler sunar.

Bulut Entegrasyonu

Yatırım maliyetlerini efektif kullanmak ve yüksek server fiyatlarının bütçenizi sarsmasının önüne geçmek için tercih edebileceğiniz efektif bir çözüm olarak Bulut mimarisinin tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz. Birden çok sunucuya ihtiyacınız varsa ve her sunucu ihtiyacınız için ayrı ayrı tedarik yapmak istemiyorsanız, gerek satınal-barındır programıyla, gerekse kiralama modelini tercih edeceğiniz sunucu çözümlerinde bulut entegrasyonunu yapıyor, bulut mimarisinin sunduğu tüm avantajlardan istifade etmenizi sağlıyoruz. İş yükünü paylaştırarak kullanabileceğiniz ve donanım kaynaklarını rezerve ederek bölümleyeceğiniz sanal sunucularla riskleri azaltır, elde ettiğiniz verimi arttırırsınız. Bu konuda ihtiyaç duyacağınız süreç desteği için teknik destek ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle 7/24 yanınızdayız.