Wordpress Hosting

Wordpress platformlara özgü konfigüre edilmiş Hosting Platformu ile web siteniz kusursuz uyumla çalışır. Wordpress Hosting ile web siteniz daha hızlı, daha efektif.
Standart Hosting
990 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 82 x 12 Ay
1GB Web Alanı 5 Adet E-Posta 1 Adet Database 50GB Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Kurumsal
1,650 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 137 x 12 Ay
5GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
E-Ticaret Hosting
2,250 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 187 x 12 Ay
20GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 2 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Bayi Hosting
3,175 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 264 x 12 Ay
100 Domain Bayi Hosting Limitsiz E-Posta Limitsiz Veritabanı Limtisiz Trafik 4 Core Cpu Plesk Kontrol Panel

Wordpress Hosting

Wordpress Hosting ile Wordpress alt yapısı kullanan web siteleriniz çok daha hızlı çalışır. Eklenti desteği, dosya/klasör izinleri ve cache özelliği gibi pek çok fonksiyon ön görülerek kurgulanmış Wordpress Hosting platformu web siteniz için biçilmiş kaftan. 

Wordpress, yapısı gereği diğer hazır web sitesi platformlarına nazaran çok sayıda veritabanı bağlantısı kurar, bellek üzerinde daha fazla yük oluşurur ve esnek eklenti özellikleri sebebiyle daha fazla PHP modül ve fonksiyonuna ihtiyaç duyarlar. Herhangi bir Web Hosting platformunu tercih etmeniz durumunda web sitenizin yavaş açıldığını görebilir, kimi özelliklerinin çalışmaması ya da hata üretmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Doğrudan Wordpress platformuna uyumlu Linux sunucular üzerinden sağlanan Wordpress Hosting paketi tüm bu sorunları ortadan kaldırmak ve web sitenizin çok daha hızlı ve hatasız çalışmasını sağlamak için geliştirildi.