E-Ticaret Hosting

E-Ticaret Platformları için ihtiyaç duyduğunuz ideal hosting hizmeti E-Ticaret Hosting paketi. XML ve Soap desteği, SSL ve müstakil IP ile E-Ticaret için ideal paket.
Standart Hosting
990 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 82 x 12 Ay
1GB Web Alanı 5 Adet E-Posta 1 Adet Database 50GB Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Kurumsal
1,650 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 137 x 12 Ay
5GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 1 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
E-Ticaret Hosting
2,250 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 187 x 12 Ay
20GB Web Alanı 50 Adet E-Posta 5 Adet Database Limitsiz Trafik 2 Core Cpu Plesk Kontrol Panel
Bayi Hosting
3,175 Kdv Dahil
İndirim Seçenekleri 264 x 12 Ay
100 Domain Bayi Hosting Limitsiz E-Posta Limitsiz Veritabanı Limtisiz Trafik 4 Core Cpu Plesk Kontrol Panel

E-Ticaret Hosting

E-Ticaret yazılımları, standart web sitelerinden farklı olarak daha spesifik ve esnek alt yapı özelliklerine ihtiyaç duyar. Paylaşımlı sunuculardan sağlanan Web Hosting hizmetleri, güvenlik ve performans prosedürleri nedeniyle E-Ticaret yazılımlarının stabil ve efektif çalışmaları için uygun çözümler olmaktan uzaktır. Bu nedenle E-Ticaret yazılımları, müstakil ve spesifik olarak konfigüre edilmiş sunucularda çalıştırılırlar. Bu da sunucu yönetimi, veri güvenliği, v.b. I.T. külfetlerini ortaya çıkartır. 

E-Ticaret Hosting paketi, E-Ticaret yazılım ve platformları için tasarlanmış sunucular üzerinden sağlanır. Böylece sunucu yönetimi, veri güvenliği, alt yapı bakım çalışmaları, v.b. külfetleri ortadan kaldırır, E-Ticaret projenizi efektif ve çok daha ekonomik maliyetlerle işletebilmenizi sağlar. 


E-Ticaret Hosting Paketi Özellikleri

Hosting paketi kapsamında müstakil ve paylaşılmayan IP adresi ve SSL Güvenlik Sertifikası sağlanır. Ek olarak XML, Soap ve Json iletişimine açıktır. Ürün entegrasyonları için sunucudan dışarıya doğru kurulacak TCP/UDP bağlantı izinleri açıktır. Rutin aralıklarla işletilecek yazılım süreçleri için Cron oluşturma opsiyonu sağlanır. 

Bu spesifiklerin dışında anlık performans ihtiyaçları için 3 Core"a kadar Cpu kullanım izni sağlanır. 

(Web tabanlı yazılımlar dışında, exe, cab, bin, v.b. yürütülebilir dosyaların çalıştırılmasına izin verilmez. Veritibanınıza yanlızca hosting kapsamında yüklenen yazılımlar tarafından erişebilirsiniz)